مراحل بازسازی در املاک 777

مشاوره

 

مشاوره: در تماس اولیه با همکاران ما ، از مشاوره رایگان برخوردار خواهید شد. هرگونه سوال فنی یا غیر فنی در مورد ساختمان، برآورد هزینه، شیوه کار و … داشته باشید، همکاران ما در تمامی روزهای هفته و از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب پاسخگوی شما خواهند بود .

بازدید از ملک

 

بازدید از ملک: بازدید از پروژه مورد نظر (کلی یا جزیی) توسط مهندسین ما نهایت پس از ۲۴ ساعت از تماس شما با ما، به صورت کاملا رایگان در کلیه نقاط تهران صورت می پذیرد و حتی در صورت عدم عقد قرارداد، هیچ گونه هزینه ای بابت ایاب و ذهاب و مشاوره دریافت نخواهد شد.

برآورد هزینه

 

برآورد هزینه: پس از بازدید پروژه، برآورد هزینه توسط مهندسین ما، به تفکیک در هر بخش (برای مثال تخریب، بنایی، تاسیسات، امور برق، آشپزخانه، نقاشی، کاغذ دیواری و … ) به صورت جدا جدا و در نهایت یک جمع کلی انجام می پذیرد و از طریق فایل PDF به کارفرما ارسال می گردد. برآورد هزینه نیز رایگان می باشد.

لازم به توضیح است که گروه بازسازی آپا، برآورد هزینه را با توجه به بودجه، سلیقه و خواسته های کارفرما و سپس پیشنهادات خود گروه بازسازی آپا با توجه به موقعیت ملک ارایه می دهد و لزوما بازسازی یک واحد یا مجتمع منوط به هزینه های گزاف و متریال های سنگین نخواهد بود .

عقد قرارداد

 
عقد قرارداد: پس از برآورد هزینه و تایید کارفرما ، عقد قرارداد در محل پروژه یا دفتر گروه بازسازی آپا انجام خواهد شد که مراحل دریافت هزینه ها ، روز تحویل نهایی پروژه و تعهدات پیمانکار، کارفرما و … به طور شفاف و دقیق در متن قرارداد ذکر خواهد شد و پروژه به محض عقد قرارداد بدون ۱ روز وقفه طبق خواسته ی کارفرما آغاز می گردد.
شایان ذکر است، اجرای پروژه توسط گروه بازسازی آپا به ۲ صورت مدیریت پیمان (درصدی) و یا کنترات (رقمی مشخص در ابتدای پروژه) با مصالح و یا بدون مصالح بنا به خواسته ی کارفرما صورت می پذیرد.
 

انجام عملیات بازسازی

 
انجام عملیات بازسازی: با شروع پروژه، مدیریت گروه بازسازی آپا نیز به طور کامل بر روی پروژه و اکیپ اجرایی نظارت حضوری خواهند داشت . همچنین در انجام عملیات بازسازی از حرفه ای ترین اکیپ اجرایی با سابقه کار چندین سال در هر بخش استفاده می گردد که نمونه ای از کارهای اجرا شده توسط هر تیم به تفکیک هم به صورت تصاویر هم آدرس های اجرایی جهت رویت کارفرما موجود می باشد.
 

تحویل نهایی و تضمین خدمات

 
تحویل نهایی و تضمین خدمات: پس از اجرای تمامی پروژه، با توجه به نوع پروژه و کارهای انجام شده، خدمات از ۱ تا ۱۰ سال ضمانت می گردد که در صورت پیدا شدن هر مشکل و تنها برقراری تماس با ما، مشکل مربوطه سریعا به صورت رایگان برطرف می شود.
 
 

ما را دنبال کنید

 

 فیسبوک املاک 777           آپارات املاک 777

 

تلگرام املاک 777           اینستاگرام املاک 777

اطلاعات تماس

آدرس :

بلوار فردوس شرق ، نبش اتوبان ستاری ،روبروی آموزش و پرورش، پلاک 438 ،ساختمان پارسا

تلفن: 91007770

املاک 777

Copyright 2017 Amlake777.com All rights reserved
شرکت طراحی سایت پایدار سامانه