اخبار

5 شرط برای آنکه یک مشاور املاک خوب و حرفه‌ای باشید!
بارها و بارها از ویژگی‌های یک مشاور املاک خوب، مشاور املاک موفق، مشاور املاک پول‌ساز و … برایتان گفته‌ایم؛ میدانید که یک مشاور املاک زمانی که در این حوزه قدم گذاشته است باید رفتاری حرفه‌ای از خود نشان دهد؛ چراکه این حرفه در حوزه فعالیت‌های خدماتی طبقه‌بندی می‌شود
تاریخ: 1397/10/10
۵ کاری که یک مشاور املاک موفق باید انجام دهد!
مشاور املاکی کار ساده‌ای نیست، درواقع تخصصی است که برای داشتن آن لازم است در این راه آموخته‌های بسیاری داشته باشید؛ اما به‌عنوان یک مشاور املاک موفق برای رسیدن به موفقیت در یک روز کاری لازم است این ۵ کار را انجام دهید:
تاریخ: 1397/10/12
در هنگام سرمایه گذاری در بازار مسکن به چند نکته دقت کنید!
ورود به بازار مسکن و سرمایه گذاری در این بازار در نظر عموم یکی از راهکارهای پر سود و افزایش درآمد است، اما اگر کمی با دقت به این مسئله نگاه کنیم متوجه می شویم که همانقدر که بازار مسکن می تواند منجر به افزایش درآمد باشد و یک سرمایه گذاری خوب تلقی شود...
تاریخ: 1397/10/15
قراردادهای ملکی و تعیین خسارت در آنها
در اغلب قراردادهای ملکی عموما مبلغی به عنوان خسارت در نظر گرفته می شود، این مبلغ در واقع در نظر گرفته می شود تا خیال طرفین راحت باشد
تاریخ: 1397/10/16
مشارکت در ساخت چیست؟
مشارکت در ساخت یک توافق دو طرفه است که در آن دو نفر (مالک و سازنده) مقرر می‎کنند برای احداث یک ساختمان، طبق شرایط و مشخصات تعیین شده سرمایه گذاری مشترکی داشته باشند و به نسبت سرمایه و آورده شان با هم شریک شوند.
تاریخ: 1397/10/18
چگونه ملک خود را بازسازی کنیم؟
نوسازی ساختمان امروز بسیار کم هزینه تر و به صرفه تر می باشد تا اینکه ما بخواهیم واحد جدیدی برای خود ایجاد نماییم، همچنین زمان کمتری را نیز برای نوسازی ساختمان نیاز خواهیم داشت. اجرای بازسازی معمولاً شامل تعویض کف، جابه‌جایی دیوارها، رنگ‌کردن دیوارها، نصب لامپ سقفی، صاف‌کردن سقف‌های طرح‌دار قدیمی، اضافه و کم‌ کردن سرویس بهداشتی، تعویض قرنیز و نوار گچ‌بری سقف، تعویض پنجره‌ها و پرده‌ها، تعویض کابینت آشپزخانه و شیرآلات، تعویض تجهیزات آشپزخانه و نوسازی حمام است. برخی از این بازسازی‌ها نیاز به اخذ مجوز ندارد. برخی نیاز به مجوز مدیریت ساختمان دارد و برخی دیگر نیاز به مجوز شهرداری هم دارد.
تاریخ: 1397/12/21
بازسازی آپارتمان مسکونی شامل چه مواردی است؟
برای بازسازی یک منزل مسکونی باید در ابتدا ببینید انتظارات شما از فضا چیست و خانه موجود کدام یک از آن‌ها را برآورده می‌نماید و در کدام بخش‌ها دچار ضعف است. در این مرحله بهتر است از یک آرشیتکت یا مهندس معمار هم مشورت گرفته شود تا شرایط مورد نظرتان را تبدیل به یک نقشه، برنامه اجرایی و برآورد هزینه نماید
تاریخ: 1397/12/15
قیمت املاک در منطقه ۵
منطقه 5 تهران به پررونق ترین منطقه معاملات مسکن تهران تبدیل شده است. با اینکه در فصل طلایی مسکن هنوز هم بسیاری از مشاوران املاک هسته مرکزی تهران از وجود رکود مسکن صحبت می کنند اما آمارهای ثبت شده خبر از وجود بیشترین تعداد معامله خرید وفروش خانه و اجاره آپارتمان در مناطق غربی پایتخت می دهند.
تاریخ: 1397/12/10
منطقه۵ داغترین بازار املاک در تهران
منطقه 5 تهران به پررونق ترین منطقه معاملات مسکن تهران تبدیل شده است. با اینکه در فصل طلایی مسکن هنوز هم بسیاری از مشاوران املاک هسته مرکزی تهران از وجود رکود مسکن صحبت می کنند اما آمارهای ثبت شده خبر از وجود بیشترین تعداد معامله خرید وفروش خانه و اجاره آپارتمان در مناطق غربی پایتخت می دهند.
تاریخ: 1397/10/24
بازسازی ملک در غرب تهران
بازسازی ظاهری در آپارتمان‌ها کارشناسان بازسازی آپارتمان‌ها توصیه می‌کنند: برای اینکه تغییرات در دیوار و کف و آشپزخانه و به‌طور کلی تغییرات برای زیبایی ساختمان به درستی انجام شود و بهترین نتیجه کسب شود پیش از هر چیز به یک طرح اولیه زیبا و منطقی بر اساس فضای موجود نیاز است. این کار را به دست مهندسان طراح خبره بسپارید. درصورتی‌که طراحی قوی و متناسب با فضا انجام شود کافی است مصالح با کیفیت و گروه بازسازی ساختمان مجرب در اختیار داشته باشید تا ساختمانتان زیبا شود. تناسب رنگ‌ها، استفاده مفید از فضاها و در نظر گرفتن فضای کافی برای کمد‌ها نیز از شروط مهم تهیه و اجرای یک طرح بازسازی موفق است. برای کف ساختمان معمولا سنگ، سرامیک یا لمینیت و پارکت استفاده می‌شود. امروزه استفاده از لمینیت برای پوشش کف واحدهای مسکونی بسیار متداول است.
تاریخ: 1398/01/20

ما را دنبال کنید

 

 فیسبوک املاک 777           آپارات املاک 777

 

تلگرام املاک 777           اینستاگرام املاک 777

اطلاعات تماس

آدرس :

بلوار فردوس شرق ، نبش اتوبان ستاری ،روبروی آموزش و پرورش، پلاک 438 ،ساختمان پارسا

تلفن: 91007770

املاک 777

Copyright 2017 Amlake777.com All rights reserved
شرکت طراحی سایت پایدار سامانه